1

Téma: Chci začít tvořit dubstep , jak mám začít ?

Zdravím ,
   jsem klasický hudebník , kdy jsem střední školu prožil se svoji punkrockovou kapelou.Hraji na bicí a basskytaru.Ale mé znalosti  z oblasti tvoření el. hudby jsou absolutně nulové.Jak má takový člověk který neví ani bé začít??Jaký program si pořídit ? Jak se v něm naučit pracovat ?Existuji nějaké návody v čj ? Existují nějaké další fora v ceskem jazyce? Jelikoz v anglicky psaných odborných textech se ztrácím.Co bych se měl dozvědět o zvuku jako takovém případně kde to najdu ?Zkrátka s čím začít co by mě nakoplo abych si pak k tomu cestu už prokopal sám.je mi jasné že většina hudebníků má svoje know-how , které stojí hodně času a taky vlastních peněz a nikdo nemá zájem to prodávat zadarmo dál.Nicméně kdyby se nějaká dobrá duše , pán  bůh by jí to na dětech oplatil wink

2

Re: Chci začít tvořit dubstep , jak mám začít ?

tak zdravím. Ja som nedávno tak tiež začal produkovať kedže som sa k tomu dostal cez všeliake programy na hudbu začalo ma to baviť. Tak na začiatok odporúčam program FL studio 10 - producer edition ale myslím že stačí aj klasický,velký rozidel tam neni big_smile. Nejake návdoy a pod. na tento program najdeš aj na youtubu. Ak by si mal záujem o nejake rady a pod. (neručím že to bude niečo extra) tak mi napiš na e-mail. Yizzy1@centrum.sk wink